+ 90 232 435 51 91
driedfruits@uzumsan.com.tr

Üzümsan A.Ş, 1930’da kurulan Jozef E. Kohen firmasının devamıdır. Firmada  3 nesil  bilfiil çalışmış ve şu anda çalışmalar  devam etmektedir.

Üzümsan A.Ş. sektörde Kalite Belgelerini ilk alan firmalar arasında olup 20 seneyi aşkın Kalite Belge tecrübesi vardır.

Üzümsan A.Ş’nin  doğrultusunda Alacağınız Koşer Belgesi  ilgili firmaya ulusal ve uluslararası pazarlarda saygınlık ve itibar kazandıracaktır.

Koşer Sertifikası Üzümsan A.Ş.' de

Türkiye'de, koşer belgesini en uygun fiyata, en kaliteli, en kapsamlı teknik destekle Kudüs-İsrail Hahambaşlığından ( RABBINATE OF ISRAEL) onaylı denetmenler tarafından tanzim edilen koşer belgesi veriyoruz. 

Kudüs Hahambaşlığından onaylı akredite edilmiş denetmenlerimizin verdiği belgeler ülkemizde dahil dünyanın her yerinde geçerlidir. Ülkemizde koşer belge tanziminin tek bir kuruluşa verildiği gerçek dışı ve asılsızdır. Nitekim de yurtdışı merkezli birçok koşer belge kuruluşu ülkemizde geçerli olan koşer belgesi vermektedir. Tüm dünyada verilen koşer belgelerinin tek onay ve akreditasyon kurumu Kudüs Hahambaşlığıdır.

Kosher belgesi verebilen diğer tüm onaylı firmaları ekteki dosyadan görebilirsiniz. Bu listede bizim firmamız sarı ile boyanmış olandır. Diğer onaylı firmalara kesin bir üstünlüğümüz söz konusudur, o da size sağladığımız hizmet kalitesi ve fiyat avantajımızdır.  Ek - 2 

"Kosher Sertifikası" size ulusal ve uluslararası kapsamda geniş ve güvenilir sertifikasyon olanakları ve kurumsal yapı ile ürün/sistem belgelendirmede, markanıza ve firmanıza, ulusal ve uluslararası alanlarda saygınlık ve katkı sağlamayı hedeflemektedir.
 
Biz,  uluslararası kalite kontrol ve belgelendirme kurumu olarak, profesyonel ve tarafsız bir yaklaşımla sürdürdüğümüz çalışmalarla sektörün en güvenilir kuruluşlarından birisi olduk. Küresel Kosher pazarında yıllardir tecrübemiz ve memnuniyetlerini bildiren büyük müşteri kapasitemiz var. Bu müşterilerin arasında sizleri de görmekten mutluluk duyacağız. Ayrıca İzmir-Türkiye ve Münih-Almanya'nın haricinde ABD, İtalya ve İsrail de şubelerimiz de mevcuttur.

Belgeniz Üzümsan A.Ş. firmasının kalite kontrol bölümünün aracılığıyla verilmektedir. Üzümsan firması size aynı zamanda BRC, IFS,  ISO 9000, Helal sertifikaları konusunda değerli deneyimleri olan tecrübeli kalite denetmenleri ile çalışmaktadır. 

Kalite belgelerimiz: Ek - 3

Bize danışmadan koşer belgesi alma kararı vermeyiniz.