+ 90 232 435 51 91
driedfruits@uzumsan.com.tr

Badatz Kosher

Badatz Kosher çok özel VIP sertifikadır. Özellikle İsrail’de yaşayan bazı dindar gruplar tarafından çok tercih edilmektedir. Dindar Musevilerin büyük bir bölümü ise Badatz Kosher ürünleri dini bayramlarda kullanmaya özen göstermekteler.

Badatz Sertifika talebiniz doğrultusunda uzman ekibimiz talebinizi inceler. Gerekli bilgi ve belgelerin temini ile beraber belgelendirme süreci hakkında detaylı bilgi tarafınıza iletilir.

Badatz Koşer uygulamasına başlayabilmek için firmamız tarafından görevlendirilmiş uzman ekip işletmenizi ziyaret eder. Sahanın Badatz Kosher olarak değerlendirmesi amacıyla politika ve plan hazırlanması için uzman ekibimiz rapor hazırlar. Rapor neticesi süreç hakkında bir yol haritası belirlenir ve tarafınıza iletilir.

Badatz sertifika diğer kosher sertifikalarda olduğu gibi senelik tanzim edilmez, sadece kısa zaman periyodunu kapsayacak şekilde veya parti bazında tanzim edilir. Tarafımızdan görevlendirilecek uzman ekibin gözetimi ve denetimi altında ürettiğiniz Badatz ürünler özel mührümüz ile işaretlenerek, müşterileriniz açısından gönül rahatlığıyla tüketime sunmanıza olanak sağlayabiliriz.